
Колодки гальмівні (задні) Infiniti EX/Nissan Cube/Juke/Leaf/Renault Koleos/Suzuki Grand Vitara 05-LP3158
1 195 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3158
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Infiniti EX/Nissan Cube/Juke/Leaf/Renault Koleos/Suzuki Grand Vitara 05-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3158 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 38.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 38.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Quest, Juke, Q50, Koleos, Pathfinder, QX60, Pulsar, Teana, JX SUV, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴


