
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A3 SEAT LEON SKODA SUPERB II VW EOS, GOLF V, GOLF VI, PASSAT B6
1 086 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1921
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A3 SEAT LEON SKODA SUPERB II VW EOS, GOLF V, GOLF VI, PASSAT B6 1.4-3.6 05.03-08.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1921 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Eos, A3, Leon, Golf, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴

