
Комплект гальмівних колодок задн/передн , IVECO DAILY II, DAILY III MERCEDES G (W463), SPRINTER 2-T (B901,
1 227 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1046
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн/передн , IVECO DAILY II, DAILY III MERCEDES G (W463), SPRINTER 2-T (B901, B902), SPRINTER 3-T (B903), SPRINTER 4-T (B904), VARIO, VARIO (B667 2.1D-Electric 01.89-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1046 |
| Ширина внутрішньої накладки | 164.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 164.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario, Sprinter, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴


