
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 16,5mm) SUZUKI SWIFT III 1.3-1.6 02.05- TC1899 (DELPHI)
762 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1899
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора лів/прав (нижн передн) (діаметр конуса 16,5mm) SUZUKI SWIFT III 1.3-1.6 02.05-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1899 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴


