
Комплект гальмівних колодок передній INFINITI Q45 II, QX4 NISSAN PATHFINDER II, X-TRAIL I 2.0-4.1 01.97-
1 423 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1659
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній INFINITI Q45 II, QX4 NISSAN PATHFINDER II, X-TRAIL I 2.0-4.1 01.97-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1659 |
| Ширина внутрішньої накладки | 159 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 158.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Quest, QX4, Pathfinder, Q45, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴




