
Важіль підвіски передній лів нижн передн 15 мм HYUNDAI MATRIX 1.5D/1.6/1.8 06.01-08.10 TC3218 (DELPHI)
3 028 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3218
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів нижн передн 15 мм HYUNDAI MATRIX 1.5D/1.6/1.8 06.01-08.10
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC3218 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 028 ₴


