
Бокс на дах авто Thule Motion XT XL / Black 629801 (THULE)
58 786 ₴
- Під замовлення
- Код: THU629801
Відправка з 08 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм 500 L
Зовнішні розміри 215 x 91.5 x 44 см
Внутрішні розміри 200 x 80 x 38 см
Вантажність 75 kg
Система монтажа PowerClick
Вага 23.5 kg
Система замикання SlideLock
Замки входять до комплекту
Сумісність із системою One Key System
Вантажність (пари лиж) 5-7
Вантажність (сноприлади) 3-5
Максимальна довжина лиж 200 cm
Кріплення для лиж
Необхідний адаптер: Thule Box Ski Carrier Adapter 694-9
Колір Black Glossy
Підходить для дуги Thule WingBar Evo
Підходить для дуги Thule WingBar Edge
Підходить для дуги Thule WingBar
Підходить для Thule SquareBar Evo
Підходить для дуги Thule SlideBar
Необхідний адаптер: Thule T-track Adapter 697-6
Підходить для Thule ProBar Evo
Необхідний адаптер: Thule T-track Adapter 697-6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 215 см |
| Максимальна вантажопідйомність | 75 кг |
| Об`єм | 500 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 91 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 786 ₴






