
Фільтр повітряний 1 457 433 085 (BOSCH)
332 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457433085
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітряний
Аналоги
E380L
Фільтри повітряні
Аналоги
E380L
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 1 457 433 085 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴

