
Гальмівний диск 0 986 479 F44 (BOSCH)
2 191 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479F44
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
гальмівний диск
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 0 986 479 F44 |
| Висота | 25.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 150 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 16 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 191 ₴

