
Фільтр повітряний 1 457 433 748 (BOSCH)
581 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: BSH1457433748
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітряний
Оригінальні номери
MERCEDES A0040942604
MERCEDES A 004 094 26 04
MERCEDES A 003 094 75 04
MERCEDES 0030947504
MERCEDES 003 094 82 04
MERCEDES A 003 094 82 04
MERCEDES A0030947504
MERCEDES A0030948204
MERCEDES 0030948204
MERCEDES 003 094 75 04
MERCEDES 0040942604
MERCEDES 004 094 26 04
Фільтри повітряні
Оригінальні номери
MERCEDES A0040942604
MERCEDES A 004 094 26 04
MERCEDES A 003 094 75 04
MERCEDES 0030947504
MERCEDES 003 094 82 04
MERCEDES A 003 094 82 04
MERCEDES A0030947504
MERCEDES A0030948204
MERCEDES 0030948204
MERCEDES 003 094 75 04
MERCEDES 0040942604
MERCEDES 004 094 26 04
Фільтри повітряні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Bosch 1457433748; Mercedes-Benz 0030948204 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 317 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴







