
Гальмівний диск 0 986 479 D85 (BOSCH)
2 748 ₴
- В наявності
- Код: BSH0986479D85
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
гальмівний диск
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 0 986 479 D85 |
| Висота | 51.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748 ₴

