
Фільтр повітря John Deere Claas P181091 (Donaldson)
4 225 ₴
- В наявності
- Код: DNNP181091
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітря John Deere Claas
Запчастини для причепів і напівпричепів
Запчастини для причепів і напівпричепів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P181091 |
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | John Deere, CLAAS |
| Довжина | 509 мм |
| Внутрішній діаметр | 153 мм |
| Зовнішній діаметр | 264 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 225 ₴

