
Фільтр повітряний JD P538456 (Donaldson)
1 892 ₴
- В наявності
- Код: DNNP538456
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітряний JD
Аналоги
RS3722
AF25360
Оригінальні номери
PUROLATOR A65344
John Deere RE51630
Фільтри
Аналоги
RS3722
AF25360
Оригінальні номери
PUROLATOR A65344
John Deere RE51630
Фільтри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P538456 |
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | John Deere |
| Внутрішній діаметр | 109.6 мм |
| Довжина | 376.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 150.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 892 ₴

