
Фільтр паливний PU815X (MANN-FILTER)
879 ₴
- В наявності
- Код: MANNPU815X
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр паливний
Аналоги
E412KP02D55
Оригінальні номери
BCT 2931449
DEUTZ 0293 1449
DEUTZ 04252603
DEUTZ 4252603EZ
BCT 1198896-2
BCT 425 2603 EZ
DEUTZ 4258970
VOLVO 11708554
DEUTZ 2931449
DEUTZ 4252603
VOLVO 11988962
DEUTZ 0425 2603
DEUTZ 02931116
DEUTZ 02931449
DEUTZ 425 8970
BCT 1198896
BCT 4252603
DEUTZ 293 1449
DEUTZ 0293 1116
BCT 2931116
DEUTZ 425 2603
DEUTZ 425 2603 EZ
BCT 11988962
BCT 4252603EZ
BCT 4258970
Фільтри паливні
Аналоги
E412KP02D55
Оригінальні номери
BCT 2931449
DEUTZ 0293 1449
DEUTZ 04252603
DEUTZ 4252603EZ
BCT 1198896-2
BCT 425 2603 EZ
DEUTZ 4258970
VOLVO 11708554
DEUTZ 2931449
DEUTZ 4252603
VOLVO 11988962
DEUTZ 0425 2603
DEUTZ 02931116
DEUTZ 02931449
DEUTZ 425 8970
BCT 1198896
BCT 4252603
DEUTZ 293 1449
DEUTZ 0293 1116
BCT 2931116
DEUTZ 425 2603
DEUTZ 425 2603 EZ
BCT 11988962
BCT 4252603EZ
BCT 4258970
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 815 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴



