
Фільтр повітря John Deere C 30 1730/1 (MANN-FILTER)
4 667 ₴
- В наявності
- Код: MANNC3017301
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітря John Deere
Фільтри
Фільтри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | C 30 1730/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 628 мм |
| Внутрішній діаметр | 200 мм |
| Зовнішній діаметр | 297 мм |
| Сумісність з маркою | John Deere |
| Сумісність з моделлю | C30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 667 ₴

