
Фільтр повітря Claas CF 2125/1 (MANN-FILTER)
2 686 ₴
- В наявності
- Код: MANNCF21251
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр повітря Claas
Фільтри
Фільтри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | CF 2125/1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | CLAAS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686 ₴

