
Фільтр паливний, P 917/2 x (MANN-FILTER)
277 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: MANNP9172x
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр паливний,
Оригінальні номери
Manitou 109401
PERKINS 26550005
PERKINS 26560171
PERKINS 26560173
PERKINS 26560172
Manitou 706497
Фільтри паливні
Оригінальні номери
Manitou 109401
PERKINS 26550005
PERKINS 26560171
PERKINS 26560173
PERKINS 26560172
Manitou 706497
Фільтри паливні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Mann Filter P9172X; Perkins 26560173 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


