
Фільтр гідравлічний Claas HD 45/5 (MANN-FILTER)
1 192 ₴
- В наявності
- Код: MANNHD455
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
фільтр гідравлічний Claas
Фільтри
Фільтри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | HD 45/5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192 ₴

