
Сальник розподілвалу 12015726B (CORTECO)
271 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12015726B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12015726B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 33, Alfasud, 145, 146, Arna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴



