
Сальник колінвалу 20034876B (CORTECO)
592 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR20034876B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20034876B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Massif, Ducato, Jumper, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴





