
Сальник колінвалу 12012762B (CORTECO)
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12012762B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12012762B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Rover, Alfa Romeo, Plymouth, Opel, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, 33, 2000-3500, Alfasud, Voyager / Grand Voyager, Caravan, 164, Voyager, Kadett, 155, Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



