
Сальник розподілвалу 12011438B (CORTECO)
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12011438B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12011438B |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2106, 2102, 2104, 2105, Fiorino, 2107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



