
Сальник розподілвалу 15018287B (CORTECO)
420 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR15018287B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 15018287B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V70, S70, Laguna, 960, Safrane, 850, C70, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴



