
Сальник колінвалу 12030149B (CORTECO)
532 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12030149B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12030149B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴


