
Сальник колінвалу 01033388B (CORTECO)
3 221 ₴
- Під замовлення
- Код: COR01033388B
Відправка з 06 травня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01033388B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 221 ₴



