
Сальник колінвалу 12013421B (CORTECO)
805 ₴
- В наявності
- Код: COR12013421B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12013421B |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴




