
Сальник колінвалу 12016920B (CORTECO)
1 127 ₴
- В наявності
- Код: COR12016920B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12016920B |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 171 мм |
| Внутрішній діаметр | 114 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Movano, Ducato, Safrane, Trafic, Jumper, Master, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴



