
Сальник колінвалу 12010750B (CORTECO)
590 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12010750B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12010750B |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Renault, Peugeot, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Visa, J5, 306, BX, 605, C25, 124, Partner, Heckflosse, Espace, Expert, ZX, 400, 405, Trafic, G-Class, 21, Master, S-Class, Xantia, CX, XM, Safrane, 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



