
Сальник розподілвалу 20019851B (CORTECO)
392 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR20019851B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20019851B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Opel, Peugeot, BMW, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 33, XC60, XC70, 3, XC90, Duster, 240, Solenza, Kadett, Kangoo, C30, 124, C70, Kuga, SL, 740, V90, Escort, Espace, Logan/Stepway, 960, Laguna, Taunus, Leon, 850, Fiesta, Logan, 406, Focus, 940, 19, Rapid, Alfasud, 21, Golf, Clio, Megane, S-Max, Ascona, S40, S60, V70, V40, S70, Safrane, S80, Sandero, Mondeo, 1500,1600, Scenic, Scorpio, Fluence, V50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴





