
Сальник розподілвалу 12015853B (CORTECO)
323 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12015853B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12015853B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Lancia, Isuzu, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Jumpy, Maestro, Palio, Stilo, CAMPO , Expert, Midi, Punto, Prisma, Thema, Tipo, Monterey, Regata, Trooper, Ritmo, Premio, Uno, Duna, Piazza, Scudo, Fiorino, Dedra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴



