
Сальник колінвалу 20030493B (CORTECO)
390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR20030493B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20030493B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Duster, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

