
Сальник колінвалу 12016274B (CORTECO)
930 ₴
- В наявності
- Код: COR12016274B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12016274B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Внутрішній діаметр | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴




