
Сальник колінвалу 19026198B (CORTECO)
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19026198B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19026198B |
| Місце встановлення | Передній |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic, 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

