
Сальник розподілвалу 20015456B (CORTECO)
382 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR20015456B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20015456B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Jaguar, Mercedes-Benz, Jeep, Kia, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, XJ, BX, Xsara, C-Max, C25, C30, C5, C70, Grand Cherokee, Escort, Espace, Zeta, Rocky, Expert, 356, ZX, Camry, Fabia, Carnival, Fiesta, 1500, Charade, Focus, Freelander, Alfasud, G-Class, Galant, Starion, Golf, Grand Vitara, Derby, Granada, GT, H100, Ibiza, 33, J5, 100, 240, 11, Jumper, Jumpy, Justy, Kadett, 124, Heckflosse, Laguna, Lancer, Lantra, Laurel, 164, 19, Integra, 206, Manta, Fuego, 155, Megane, Spider, Mondeo, 25, Niva, 3, 306, 307, Octavia, Omega, Outlander, XJSC, Partner, Passat, 1502-2002, Polo, Polonez, Punto, 400, Pick Up, 405, 406, Ritmo, Xantia, XM, S40, 100 / Metro, S70, S80, Safrane, Samurai, Scorpio, Scudo, Xsara Picasso, 605, 607, Sierra, 7-Series, Sportage, 740, 300ZX, Sunny, 80, T1, Taunus, Horizon, 940, Thema, Diplomat, Transit, A6, Transporter, Civic, Ulysse, Almera, Alfetta, Ascona, V50, Astra, V70, Vanette, Corolla, 105,120, Corsa, Croma, Vitara, /8 (W114/W115), Baleno, Berlingo, Delta, 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴



