
Сальник колінвалу 19036727B (CORTECO)
3 859 ₴
- В наявності
- Код: COR19036727B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036727B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 37.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, Golf, Q7, Eos, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 859 ₴


