
Сальник розподілвалу 12014402B (CORTECO)
664 ₴
- В наявності
- Код: COR12014402B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12014402B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 88 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Toyota, Opel, Jaguar, Peugeot, BMW, Fiat, Ford, Seat, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | 99, 3, XJ, Orion, 2.5-3.2, Transit Tourneo, SL, Escort, 1502-2002, 140, Polo, T1, Taunus, Fiesta, 9-3, 9-5, 9000, 405, 911, Focus, 412, Alfasud, 411,412, 1500-2000, Golf, Maverick, Granada, 914, Alfetta, GT, Mondeo, Corolla, Space Wagon, Ronda, Croma, Scorpio, HiAce, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴



