
Сальник колінвалу 12014523B (CORTECO)
633 ₴
- В наявності
- Код: COR12014523B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12014523B |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Volkswagen, Opel, Saab, Fiat, Cadillac, Saturn, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Insignia, Bora, Europa, Nubira, 9-3X, Omega, 110, S10, Speedster, Kadett, Epica, ATS, Espero, Lacetti, Evanda, Calibra, 159, Captiva, Leganza, 9-3, 9-5, HHR, 9000, Rezzo, Malibu, Frontera, Zafira, Spider, Blazer S10, Astra, Ascona, GT, Croma, CTS, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴


