
Сальник розподілвалу 19016671B (CORTECO)
277 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19016671B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19016671B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Bluebird, 626, Stanza, Pathfinder, 300ZX, Patrol, 323, Sunny, Laurel, Primera, Pick Up, Terrano, Xedos, RX-7, 929, QX4, Prairie, MX-3, Maxima, Almera, M30, MX-5, MX-6, Cherry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴



