
Сальник розподілвалу 19015083B (CORTECO)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19015083B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19015083B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Space Star, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, Cordia, L 300, L200, L400, Lancer, Carisma, Galant, Starion, Sapporo, Colt, Tredia, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, Diamante, Santamo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



