
Сальник колінвалу 19036599B (CORTECO)
656 ₴
- В наявності
- Код: COR19036599B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036599B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Touareg, Jetta, A3, A4, A5, A6, A8, TT, Q5, Q3, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴


