
Сальник DAF CF85 01034446B (CORTECO)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: COR01034446B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 01034446B |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм (H) | 13 |
| Діаметр зовнішній (OD) | 120 |
| Діаметр внутрішній (ID) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴



