
Сальник колінвалу 19027888B (CORTECO)
395 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19027888B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19027888B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Elgrand, Quest, Xterra, FX, Maxima, G, Cefiro, Murano, QX60, 350Z, Teana, M35, Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



