
Сальник розподілвалу 12018754B (CORTECO)
266 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12018754B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12018754B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Qashqai, Logan, Tiida, Wind, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Dokker, Kubistar, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴





