
Сальник коленвалу 12013882B (CORTECO)
391 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12013882B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник коленвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12013882B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Acura, Lancia, Honda, Isuzu, Mercedes-Benz, Maserati, Lamborghini, Alfa Romeo, Audi, BMW, ЗАЗ, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Ascender, XT, 140, Escort, Espero, Camry, Caravan, Fiesta, Orlando, Commodore, Galant, 304, Mokka, Granada, Adam, GT, Cascada, Khamsin, Vectra, Vida, Super 5, Insignia, 33, 100, 110, Kadett, Heckflosse, Lacetti, Lancer, Lanos, 164, Legend, 19, 21, Manta, 155, 2104, Megane, Spider, Meriva, Mondeo, Murcielago, 25, B6, Nexia, Niva, Corvette, 3, Nubira, Omega, Passat, Patrol, 1502-2002, Polo, Celta, Quattroporte, Prisma, Rezzo, Tigra, Viva, Volt, Zafira, S-Class, CX, S70, 6, Sierra, Signum, 7-Series, 2500-3.3, T1, Taunus, NSX, 9-3, 911, Thema, Toledo, Trafic, A4, Transit, Transporter, Accord, Civic, Combo, Uno, Alfetta, Ascona, Astra, Corolla, Corsa, Coupe, CR-V, Aveo, Cruze, /8 (W114/W115), Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴





