
Сальник колінвалу 01034114B (CORTECO)
331 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR01034114B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01034114B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴





