
Сальник 50x65x8 01031878B (CORTECO)
296 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR01031878B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник 50x65x8
Елементи редукторів моста
Елементи редукторів моста
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 01031878B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴






