
Сальник розподілвалу 19017094B (CORTECO)
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19017094B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19017094B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, Silvia, 100NX, Vanette, Tiida, Prairie, 200SX, Primera, Teana, Sentra, Qashqai, Pick Up, Terrano, Almera, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



