
Сальник колінвалу 19036447B (CORTECO)
637 ₴
- В наявності
- Код: COR19036447B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036447B |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴




