
Сальник колінвалу 20037032B (CORTECO)
1 220 ₴
- Під замовлення
- Код: COR20037032B
Відправка з 30 квітня 2026+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20037032B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 14.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 136.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴

