
Сальник колінвалу 12015180B (CORTECO)
926 ₴
- В наявності
- Код: COR12015180B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12015180B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Thema, 156, 33, GT, SZ, Thesis, 164, RZ, 155, 132, Spider, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴


